Prześwietlamy oferty bankowe

Znajdź najlepszą ofertę dla siebie!

100 zł premii „na start”, 250 zł za polecenie darmowego konta oraz 650 zł dla aktywnych klientów – HIT od mBanku

24:11:2017 Porady

 

A autorem tej atrakcyjnej promocji jest mBank, nagrodzi on każdego uczestnika, który przyłączy się do promocji za pośrednictwem tej dedykowanej strony, łącznie 3-ma łatwymi premiami:

 • 100 zł „na dobry start”
 • 650 zł moneyback’u za aktywne płacenie kartą i BLIKiem
 • 250 zł za skorzystanie z programu poleceń

Promocja trwa do 18.12.2017 roku i co ważne nie jest w żaden sposób ograniczona jest to zatem gwarancja, że nagrodę odbierze każdy kto spełni warunki, które zaraz dokładnie omówię.

 

Do kogo skierowana jest promocja?

Promocja przeznaczona jest dla nowych i powracających klientów mBanku, a dokładnie wszystkich osób, które nie posiadały/współposiadały w mBanku żadnego rachunku oszczędnościowego lub oszczędnościowo-rozliczeniowego (o numerach: 1140 2004 lub 1140 2017) od 1 stycznia 2016 roku, aż do chwili startu tej promocji.

Jeżeli ktoś spełnia ten warunek to będzie musiał zarejestrować się na specjalnej stronie promocyjnej(promocja obowiązuje tylko na tej stronie), a później złożyć wniosek o oczywiście DARMOWE eKonto Standard, które będzie prowadzone na dobrych warunkach:

 • opłata za otwarcie i prowadzenie konta – 0 zł/m-c
 • przelewy internetowe – 0 zł/m-c
 • wydanie karty – 0 zł
 • opłata za utrzymanie karty – 0 zł przez okres 2 lat!
 • wypłaty z bankomatów (mBanku, BZ WBK, Euronet lub Planet Cash ) – 0 zł pod warunkiem wypłaty pow. 100 zł, w przeciwnym razie będzie to 1,30 zł za wypłatę
 • pozostałe bankomaty – 7 zł/wypłatę
 • wypłaty z bankomatów przy pomocy BLIKa – 0 zł BEZWARUNKOWO – sprawdź jak wygodnie wypłacać pieniądze BLIKiem

Jak krok po kroku odebrać 100 zł?

Teraz nie pozostaje nic innego jak zostać klientem mBanku, spełnić kilka prostych warunków i odebrać wspomniane przeze mnie premie. Zaczniemy od samego początku, czyli pierwszej premii, którą uczestnik promocji odbiera „na start”.

#1 KROK – ZŁÓŻ WNIOSEK O KONTO [do 18.12.2017 roku]

Przejdź na stronę promocyjną i zarejestruj się w promocji wypełniając specjalny formularz, podczas wypełniania formularza zaakceptuj regulamin promocji.

Po chwili otrzymasz na podany w formularz adres mailowy link potwierdzający rejestrację – kliknij w niego. Zostaniesz przeniesiony na stronę promocyjną i za jej pośrednictwem złóż wniosek o eKonto Standard wraz z kartą do konta. Podczas składania wniosku:

 • zaznacz wszystkie oświadczenia z sekcji „Oświadczenia”

>>Załóż darmowe konto i odbierz nawet 1 000 zł premii<<

#2 KROK – PODPISZ UMOWĘ

Dalej pozostaje Ci podpisanie umowy. Możesz zrobić to na 3 sposoby: przy kurierze, w mKiosku lub w Oddziale Banku. Najwygodniej będzie oczywiście podpisać umowę przy kurierze.

Gdyby jednak ktoś wybrał placówkę Banku to przypominam, że w placówce mamy tylko podpisać umowę – złożenie wniosku o konto od początku wyklucza z udziału w promocji.

#3 KROK – AKTYWNOŚĆ NA KONCIE

Przechodzimy teraz do głównego warunku promocji, który polega na wykonaniu 5 dowolnych aktywności na koncie do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o konto.

Czyli jeżeli umowę podpiszesz w listopadzie to warunek spełniasz do końca grudnia, a jak umowa będzie podpisana w grudniu to do końca stycznia.

Jeżeli chodzi o aktywności na koncie to klient ma przeogromne pole do popisu ponieważ może:

 • płacić kartą – za pieczywo w piekarni lub butelkę wody
 • przelewać pieniądze na konta w innych bankach (nawet swoje)
 • dokonywać płatności internetowych

Możesz więc 5 razy zapłacić gdzieś kartą lub wykonać 5 przelewów z konta (nawet na swoje inne konto), ale równie dobrze możesz wykonać 3 płatności kartą i 2 dowolne przelewy lub płatności internetowe. Nie liczy się tu kwota transakcji (dowolna) ważna jest ich ilość.

Pamiętajmy również, że płatności mają być i wykonane i zaksięgowane na koncie. Ważne jest też to, że Bank NIE zaakceptuje wypłat z bankomatów i przelewów na konto w mBanku.

Wypłata premii!

Jeżeli spełnisz powyższe warunki to do 28 lutego 2018 roku otrzymasz maila z informacją o przyznaniu Ci premii 100 zł. Następnie w ciągu 7 dni będziesz musiał kliknąć w link znajdujący się w wiadomości i podać numer konta w mBanku do wypłaty premii. 100 zł wpłynie na Twoje konto do 2 marca 2018 roku.

650 zł premii dla bardziej aktywnych

Jeżeli już korzystamy z pierwszej części promocji to grzechem byłoby nie załapać się na dodatkowe 4% moneyback’u za aktywne płacenie kartą przyznaną do konta i BLIKiem w sklepach/punktach handlowo-usługowych stacjonarnych.

Zwroty będą naliczane począwszy od pierwszego pełnego miesiąca po podpisaniu umowy o konto, czyli jak umowa będzie podpisana w listopadzie to premia będzie naliczana za płatności wykonane od grudnia.

Maksymalnie w każdym miesiącu do zgarnięcia będzie 130 zł przez okres 5 miesięcy czyli łącznie do zdobycia będzie 650 zł.

WARUNKI NALICZANIA MONEYBACK’U:

 • zapewnienie wpływu min. 1 000 zł/m-c (jednorazowy wpływ)
 • zalogowanie się do aplikacji mobilnej np. na telefonie – w każdym miesiącu
 • wykonanie transakcji kartą lub BLIKiem na łączną kwotę min. 250 zł – w każdym miesiącu
 • zaakceptowanie regulamin promocji i oświadczenia (chodzi o te oświadczenia, o których wspominałam przy zakładaniu konta)

Jeżeli mamy spełnione te 4 warunki to każda płatność, którą wykonamy w sklepach/punktach handlowo usługowych stacjonarnych będzie premiowana 4% zwrotem. Będzie on przekazywany na konto klienta do końca miesiąca następującego po miesiącu, za który premia była naliczona, czyli np.:

 • moneyback za grudzień trafi na Twoje konto do końca stycznia

>>Załóż darmowe konto i odbierz nawet 1 000 zł premii<<

250 zł premii z programu poleceń

Wreszcie czas na trzecią premię jaką możemy zgarnąć w tej promocji, czyli 250 zł z programu poleceń. Każda osoba, która skorzysta dokładnie z tej promocji może polecić w niej kolejne max. 5 osób i za każde skuteczne polecenie odebrać 50 zł.

Wystarczy tylko, że do 18.12.2017 roku zalogujesz się na stronie promocyjnej i pobierzesz swój dedykowany link, za pomocą którego znajomy (nowy klient – nie posiadał/współposiadał konta w mBanku od 1.01.2016 roku) założy eKonto Stndard w mBanku.

Aby polecenie było skuteczne, osoba POLECONA ma wykonać dokładnie takie same kroki jakie opisałam w „Jak krok po kroku odebrać 100 zł?”, czyli po założeniu konta wg instrukcji musi wykonać 5 aktywności na koncie.

To wszystko!

Teraz Ty otrzymasz dodatkowe 50 zł (za każde skuteczne polecenie) i wypłata nastąpi do 2 marca 2018 roku czyli w tym samym czasie co 100 zł „na start”. Z kolei osoba polecona otrzyma do 28.02.2018 roku maila z informacją o przyznaniu premii 100 zł, będzie musiała uzupełnić dane do wypłaty premii i do 2.03.2018 roku otrzyma 100 zł.

Polecony oczywiście może spełniać dalsze warunki i odbierać pozostałe premie, czyli 650 zł moneyback’u oraz 250 zł za polecenia innych osób. 🙂

Podsumowanie

Przyznam, że ta promocja jest naprawdę bardzo dobra – mało kiedy zdarza się promocja, w której na takich prostych zasadach można odebrać nawet 1 000 zł premii! Wystarczy tylko założyć darmowe konto ( z gwarancją niezmienności opłat przez dwa lata), aktywnie płacić kartą oraz pobawić się trochę w polecenie konta.

Takie promocje są naprawdę godne polecenia więc śmiało możesz do niej przystąpić, a warto działać szybko ponieważ do końca promocji zostało: