Prześwietlamy oferty bankowe

Znajdź najlepszą ofertę dla siebie!

150 zł premii od Millennium Banku za założenie konta i spełnienie 3 bajecznie prostych warunków

23:11:2017 Porady

 

Na celowniku mamy kolejną bardzo dobrą promocję, tym razem Millennium Banku, który nagrodzi swoich nowych klientów premią w wysokości aż 150 zł (w gotówce). W promocji nie byłoby nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że premia będzie wypłacona w zamian za spełnienie dziecinnie prostych warunków:

 • pobranie aplikacji Goodie, w której znajdziesz kupony, zniżki, promocje, wyprzedaże oraz kody rabatowe
 • zapewnienie wpływu/ów na konto i wykonanie dowolnej płatności kartą/BLIK

Do promocji można przystąpić najpóźniej do 20.12.2017 roku za pośrednictwem tylko tej dedykowanej przez Bank strony internetowej. Promocja nie jest w żaden sposób limitowana więc każdy kto do niej przystąpi i spełni warunki opisane w artykule ma GWARANCJĘ  odebrania nagrody, która oczywiście jest w pełni zwolniona z podatku!

 

Kto może skorzystać z promocji?

Najnowsza promocja Millennium Banku przeznaczona jest do nowych klientów. Za nich uznawane będą osoby, które od dnia 1.04.2015 roku nie miały nic wspólnego z Bankiem Millennium, czyli:

 • nie posiadały konta jako właściciel/współwłaściciel/przedstawiciel ustawowy
 • nie posiadały karty prepaid
 • nie posiadały rachunku technicznego np. do spłaty karty kredytowej lub kredytu
 • nie składały ostatnio wniosku o konta, który obecnie jest rozpatrywany

Jeżeli spełniasz ten warunek to możesz śmiało przystąpić do promocji i założyć jedno z dostępnych kont osobistych: Konto 360 lub Konto 360 Student, które zaliczają się do jednych z najlepszych kont dostępnych na rynku. Ich parametry prezentują się następująco:

 • 3,99 zł – opłata za pakiet bezpieczna karta przez pierwszy miesiąc jest darmowy później można wyłączyć go na infolinii.

Prosta instrukcja jak odebrać 150 zł krok po kroku

Proces odebrania nagrody jest naprawdę bardzo prosty i zamyka się w wykonaniu zaledwie kilku prostych kroków, które teraz dokładnie Ci opiszę.

#1 KROK – ZŁÓŻ WNIOSEK O KONTO (do 20.12.2017 roku)

Aby móc odebrać 150 zł premii konieczne jest zgłoszenie się do promocji za pośrednictwem dedykowanej strony promocyjnej. Następnie musimy złożyć wniosek o Konto 360 lub Konto 360 Student wraz z kartą, a podczas składania wniosku:

 • akceptujemy regulamin promocji
 • wyrażamy zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych
 • wyrażamy zgodę na zwolnienie bank z tajemnicy bankowej – przekazanie GOODIE informacji niezbędnych do zweryfikowania spełnionego warunku promocji

>>Przejdź na stronę Banku i odbierz 150 zł premii<<

#2 KROK – PODPISZ UMOWĘ I POBIERZ APLIKACJĘ (do 31.12.2017 roku)

Kolejny krok polega na podpisaniu umowy o konto – w oddziale banku lub w obecności kuriera na to mamy czas do końca roku. Dodatkowo musimy pobrać na urządzenie mobilne aplikację GOODIE oraz zarejestrować się w niej używając koniecznie tego samego adresu co podczas rejestracji w promocji.

#3 KROK – WPŁYWY NA KONTO I PŁATNOŚĆ KARTĄ

Ostatni już krok polega na tym, aby w każdym z dwóch miesięcy tj. styczniu 2018r. oraz lutym 2018r. klient spełnił dwa warunki:

 • zapewnił wpływy na konto w kwocie łącznej min. 1 000 zł – może to być jeden wpływ lub kilka wpływów, mogą one pochodzić np. od znajomego lub z Twojego konta w innym banku, co więcej nie musisz trzymać tych pieniędzy na koncie więc po ich zaksięgowaniu możesz przelać je dalej
 • wykonał min. 1 dowolną płatność kartą lub BLIKiem – w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych lub internecie

Istotne jest również to, aby do momentu otrzymania premii być posiadaczem konta oraz nadal mieć zainstalowaną aplikację GOODIE.

>>Przejdź na stronę Banku i odbierz 150 zł premii<<

Premia dla Ciebie!

Teraz do 14 marca 2018 roku Millennium Bank przeleje na Twoje konto premię gotówkową – 150 zł.

Czym jest Goodie?

Goodie to zupełnie bezpłatna aplikacja mobilna, w której znajdziesz kupony, zniżki, promocje, wyprzedaże oraz kody rabatowe, które są akurat dostępne w Twojej okolicy. Za pomocą aplikacji możesz również porównywać ceny w gazetkach wszystkich największych sklepów.

Jeżeli masz jakieś swoje ulubione sklepy lub marki to zawsze możesz zamówić sobie powiadomienie, w którym dowiesz się o najnowszych promocjach lub okazjach idealnie dla Ciebie dobranych.

To tak jakby ktoś za Ciebie śledził co dzieje się w sklepach i informował o tym co najważniejsze ponieważ goodie zbiera informacje ze wszystkich sklepów stacjonarnych, galerii handlowych i sklepów internetowych.

Podsumowanie

Promocja jak to na Millennium Bank przystało bardzo prosta praktycznie nie robiąc nic można zgarnąć łatwą premię – 150 zł w GOTÓWCE, którą możesz wydać na dowolny cel. 🙂

Wystarczy założyć bardzo dobre konto osobiste, pobrać fajną aplikację na urządzenie mobilne, zapewnić wpływ lub (jak ktoś woli) wpływy i wykonać dowolną płatność kartą lub BLIKiem. Łatwiejszych warunków nie da się wymyślić.