Prześwietlamy oferty bankowe

Znajdź najlepszą ofertę dla siebie!

Po co ten blog? Czyli kilka słów o nas...

Jesteśmy zespołem pryjaciół prześwietlających oferty bankowe. Dawno temu zauważyliśmy, że śledząc promocje bankowe można zarobić od kilkuset złotych do nawet kilku tysięcy złotych rocznie.

Założyliśmy bloga, aby dotrzeć z tą informacją do możliwie największej grupy osób i pokazać im, jak fajnym stylem życia może być dorabianie dodatkowej gotówki na promocjach bankowych.

Pisząc regularne recenzje chcemy tworzyć społeczność ludzi wzajemnie się wspierających i świadomych tego, na co powinni zwracać uwagę podpisując umowę z bankiem. Czas skończyć z zaskakującymi dodatkowymi opłatami, których nie doczytaliśmy to były zapisane tzw. „małym druczkiem”.

Naszą wizją idealnego świata jest wprowadzenie „mody” na świadome korzystanie z promocji bankowych oraz dokładne czytanie dokumentów i umów. W końcu każdy z nas, zna osoby, które podpisują w ciemno wszystko, co podsunie im bank… Tak nie powinno być.

Wierzymy, że społeczność, którą tworzymy wokół bloga, wpłynie w pewien sposób na rynek bankowy. Chcemy, aby banki wszystkie swoje propozycje układały w taki sposób, żeby były one korzystne zarówno dla banku, jaki i dla nas, klientów.

Warto również dodać, że oprócz tych górnolotnych ideałów i zasad, którymi kierujemy się w życiu, blog jest dla nas również źródłem zarobku. Niektóre linki znajdujące się tutaj są tzw. linkami afiliacyjnymi.

Znaczy to, że kiedy skorzystasz z danej promocji, bank wypłaci nam drobną prowizję za Twoje uczestnictwo. W ten sposób możesz wynagrodzić nam wysiłek, jaki wkładamy w codzienne prowadzenie bloga oraz wyszukiwanie i rzetelne analizowanie najlepszych promocji bankowych – takich, na których najwięcej zarobisz.